O firmie

Głównym celem działalności firmy EAGLE-MED SYSTEM jest szkolenie i doradztwo z zakresu szeroko pojętego ratownictwa. Wydarzenia dnia codziennego oraz praktyka zawodowa w służbach ratowniczych dała nam pełny obraz i skalę problemu jakim jest umiejętność niesienia pomocy poszkodowanym w wypadkach lub nagłych zachorowaniach.

Nasza działalność szkoleniowa skierowana jest do szerokiego ogółu społeczeństwa, zarówno odbiorców grupowych, jak i indywidualnych.

Prowadzimy: szkolenia, kursy i pokazy ratownictwa oraz pierwszej pomocy, zabezpieczamy imprezy masowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przeprowadzamy dokładną analizę realnego zagrożenia, dzięki czemu program szkolenia czy kursu jest ściśle dopasowany do zaistniałych potrzeb.

Nadzór merytoryczny nad naszymi kursami sprawuję Polskie Towarzystwo Medycyny Ratunkowej, wszyscy nasi instruktorzy posiadają uprawnienia instruktorskie PTMR.

Wyróżnia nas pełne zaangażowanie w prowadzoną działalność. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. EAGLE-MED SYSTEM skupia wyłącznie profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę teoretyczną, popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Szkolenia są prowadzone w postaci interaktywnych wykładów oraz praktycznych pokazów i ćwiczeń z wykorzystaniem wysokiej klasy pomocy dydaktycznych. Wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy naszych szkoleń, kursów i pokazów oraz organizatorzy imprez, z którymi dotychczas współpracowaliśmy.