Umiejętność udzielania pierwszej pomocy to nie tylko obowiązek moralny, ale także prawny. Brak udzielenia niezbędnej pomocy poszkodowanym grozi karą pozbawienia wolności, a nie przeszkolenie personelu może oznaczać poważne problemy dla pracodawcy – grzywna może sięgać nawet 30 000 zł!

Od naszych umiejętności zależy życie innych osób – to oczywistość, o której wielu zapomniało. Jaki procent uczestników kursów zapamięta kluczowe informacje i będzie umiało je wykorzystać w sytuacji realnego zagrożenia? Organizowanie szkoleń pierwszej pomocy w w hermetycznych salach, z dużą ilością teorii i minimalnym wsadem praktycznym to jedna z najmniej skutecznych metod nauki.

Eagle-Med-System oferuje nową jakość szkoleń pierwszej pomocy dla Twojego personelu. Wiemy, w jaki sposób działa ludzki umysł podczas zagrożenia – znamy metody skutecznej dydaktyki, które pozwolą użyć nabytych umiejętności wtedy, gdy będzie to najbardziej potrzebne.

Na podstawie karty ryzyka BHP stworzymy indywidulany kurs dla Twoich pracowników. Użyjemy najnowocześniejszych metod pozoracji medycznej, stworzymy warunki stresogenne, które znacząco wpływają na pamięć i koncentrację uczestników. Przekażemy kluczowe informacje w taki sposób, aby uczestnicy w przyszłości mogli je z łatwością odtworzyć.

W sytuacji zagrożenia życia nie ma czasu na zastanowienie – przecięta tętnica prowadzi do wykrwawienia w 3 minuty, zatrzymanie akcji serca powoduje nieodwracalne uszkodzenia już po 5 minutach. Skuteczna i realna pomoc oparta jest na odruchach, które pozwolą zaoszczędzić tak cenne sekundy podczas akcji ratowniczej.

Wybierz Eagle-Med-System i przygotuj swój personel do niesienia pomocy innym!

Szkolenia z pierwszej pomocy

Szkolenie podstawowe

Podstawowy kurs Pierwszej Pomocy, obejmujący podstawowe zabiegi ratujące ludzkie życie. Naucz się odpowiednio reagować w sytuacji zdarzenia drogowego, zasłabnięcia czy zadławienia.

Szkolenie zaawansowane

Szkolenie dla osób posiadających ukończony kurs na poziomie podstawowym lub zawodowo związane z ratownictwem tj. HGR, WOPR, wewnątrz-zakładowe drużyny ratownicze.

Szkolenie rozszerzone

Osoby nie posiadające wcześniejszej styczności z pierwszą pomocą, kurs skierowany dla firm i instytucji oraz dla odbiorców indywidualnych dla których kurs podstawowy to za mało.

Szkolenie pediatryczne

Szkolenie z pierwszej pomocy dla opiekunów dzieci - nauczycieli w szkołach i przedszkolach, rodziców, opiekunów. Pomoc w sytuacjach zatruć, zadławień, urazów i innych sytuacjach zagrożenia życia.

EAGLE-MED SYSTEM specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych szkoleń i pokazów ratownictwa oraz pierwszej pomocy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, ponieważ to od Klienta i jego potrzeb zależy, jakie elementy będą dla niego kluczowe.

DANE REJESTROWE:

EAGLE MED SYSTEM

Ul. Nowowiejska 12/9

50-314 Wrocław

NIP: 8982053308

REGON: 021204545

DANE KONTAKTOWE: 

Robert Jędrych

tel.: +48 502 98 98 93

e-mail: biuro@e-m-s.pl