ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE


Organizator imprezy masowej (min. 300 uczestników w obiektach zamkniętych oraz min. 1000 uczestników na wolnym powietrzu) jest zobowiązany w myśl Ustawy „O bezpieczeństwie imprez masowych” (Dz. U. Nr 106 poz. 680 z 1997 r. z późniejszymi zmianami) do zapewnienia opieki medycznej dla uczestników imprezy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy Państwu zabezpieczenie medyczne wszelkiego rodzaju imprez. Skład zespołu dobieramy indywidualnie w zależności od specyfiki.

Oferujemy:

  • opracowywanie planów zabezpieczenia medycznego
  • organizację stałych punktów medycznych na terenie imprezy
  • obecność ambulansu i ekip wyjazdowych w trakcie trwania imprezy

Dodatkowo oferujemy Państwu organizacje zajęć typu Team-Building połączenia zabawy integracyjnej i szkolenia z pierwszej pomocy. Zakres tematyczny ustalany jest indywidualnie. Istnieje możliwość zorganizowania pokazu ratownictwa medycznego z użyciem sprzętu, i pozorantów. Przykładowym scenariuszem jest wypadek samochodowy, dodatkowa atrakcją jest możliwość zorganizowania pokazu gaszenia pożarów.

logoEMS

EAGLE-MED SYSTEM specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych szkoleń i pokazów ratownictwa oraz pierwszej pomocy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, ponieważ to od Klienta i jego potrzeb zależy, jakie elementy będą dla niego kluczowe.

DANE REJESTROWE:

 

EAGLE MED SYSTEM

Ul. Nowowiejska 12/9

50-314 Wrocław

NIP: 8982053308

REGON: 021204545

DANE KONTAKTOWE: 

 

Robert Jędrych

tel.: +48 502 98 98 93

e-mail: biuro@e-m-s.pl